603 919 738 gros.prace@gmail.com

Czyszczenie posadzek - Śląsk

Nasza firma oferuje nowoczesne i niezwykle skuteczne czyszczenie maszynowe podłóg i posadzek. Działamy, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz najlepszej jakości sprzęcie.

 

Umów się na bezpłatną wycenę
Czyszczenie posadzek
R
Doczyszczanie posadzek
Impregnacja podłóg

Kompleksowe czyszczenie posadzek w Katowicach i na całym Śląsku

Nasza firma oferuje nowoczesne i niezwykle skuteczne czyszczenie maszynowe podłóg i posadzek. Działamy, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz najlepszej jakości sprzęcie.

Zajmujemy się między innymi:

  • Czyszczeniem posadzek – Żadne zabrudzenia nie są nam straszne. Zapewniamy kompleksowe mycie oraz dobranie odpowiednich środków czyszczących, tak by pozbyć się uporczywych plam, jednocześnie nie uszkadzając w żaden sposób powierzchni.
  • Doczyszczanie – Dysponujemy niezwykle skutecznymi środkami i maszynami czyszczącymi, które radzą sobie nawet z najbardziej upartymi i starymi zabrudzeniami.
  • Impregnacja – zabezpieczenie podłogi po jej oczyszczeniu jest równie ważne i my to wiemy. Połączenie naszego doświadczenia i profesjonalnych środków zapewnia ochronę na długi czas.

Gros Prace – czyszczenie posadzek na Śląsku

Obiekty przemysłowe ze względu na swoją specyfikę wymagają specjalistycznego traktowania w zakresie czyszczenia i konserwacji podłóg i posadzek. Odpowiednia higiena wpływa korzystnie na bezpieczeństwo produkcji i pracowników, dlatego nie warto jej zaniedbywać. Warto skorzystać w tym celu z profesjonalnej pomocy, co pozwoli zminimalizować ryzyko uszkodzenia posadzek, a także zapewni najlepsze rezultaty.

W naszej ofercie znajdują się zarówno cykliczne zlecenia, jak i jednorazowe czyszczenie posadzek i podłóg w obiektach różnego typu. Nasze usługi kierujemy nie tylko do klientów korporacyjnych, ale również tych indywidualnych, potrzebujących wsparcia na mniejszych powierzchniach.

603 919 738

Umów się na bezpłatną wycenę czyszczenia posadzek na Śląsku!