603 919 738 gros.prace@gmail.com

Instalacje odgromowe - Śląsk

Zajmujemy się profesjonalnym montażem i naprawą instalacji odgromowych w Katowicach, Chorzowie, Rudzie Śląskiej, Zabrzu i na całym Śląsku. Gwarantujemy wysoką skuteczność i szybkie realizacje.

 

Umów się na bezpłatną wycenę
Instalacje odgromowe
Piorunochrony
Szybka realizacja

Zamów piorunochrony w Katowicach i na całym Śląsku

Szukasz firmy, która wykona montaż instalacji odgromowej w Katowicach lub innym mieście na Śląsku? Gros to odpowiedź na Twoje potrzeby! Piorunochrony to nasza specjalność – zajmujemy się kompleksowym montażem zarówno zwodów pionowych i poziomych, przewodów odprowadzających, jak i uziomów.

Dzięki doświadczeniu w pracach wysokościowych jesteśmy w stanie wykonać instalację na budynkach o różnej wysokości. Indywidualnie dobieramy piorunochron i sposób jego montażu do specyfiki danej budowli – gwarantujemy, że zamontowane przez nas instalacje odgromowe skutecznie uchronią Twój dom przed skutkami wyładowań atmosferycznych.

Instalacje odgromowe Katowice – zakres usług:

R

Co oferujemy?

 • Montaż instalacji odgromowych
 • Naprawy piorunochronów
 • Dobór właściwej instalacji do danego budynku
R

Jak działamy?

 • Indywidualnie dobieramy instalację do specyfiki budynku
 • Montujemy wszystkie elementy piorunochronu – naziemne i podziemne
 • Gwarantujemy skuteczność i szybką realizację
R

Koszt piorunochronu - od czego zależy?

 • Powierzchni budynku
 • Kształtu dachu
 • Rodzaju instalacji (system ze stali ocynkowanej / z elementów miedzianych)

Gros – wiodące instalacje odgromowe na Śląsku

Doświadczenie w pracach wysokościowych

Specjalizujemy się we wszelkich pracach wysokościowych – dzięki temu szybko, sprawnie i bezpiecznie zamontujemy piorunochron nawet na wysokim budynku z nietypowym dachem.

Kompleksowe podejście

Do montażu piorunochronów podchodzimy kompleksowo. Weryfikujemy potrzeby budynku w zakresie instalacji odgromowej, doradzamy, wykonujemy pełny montaż wszystkich elementów – od zwodów po uziemienie.

Naprawy piorunochronów

Zajmujemy się nie tylko montażem, ale też naprawą piorunochronów na Śląsku. Uszkodzone zwody, przewody odprowadzające czy uziemienie? Zajmiemy się jego naprawą lub wymianą!

Szybka realizacja

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznemu wyposażeniu wszelkie prace jesteśmy w stanie wykonać sprawnie i zawsze w terminie. Gwarantujemy przy tym pełną skuteczność naszych instalacji odgromowych.

Kiedy instalacja odgromowa jest konieczna?

Nie masz pewności, czy musisz montować piorunochron na swoim domu? Konieczność posiadania instalacji odgromowej reguluje prawo budowlane. Nie każdy budynek musi ją posiadać – jest wymagana m.in. w przypadku:

 • budynków wyższych niż 15 m,
 • domów o powierzchni przekraczającej 15 m2,
 • domów wykonanych z materiałów łatwopalnych (np. z drewna) – niezależnie od ich wysokości i powierzchni.

Na konieczność stosowania piorunochronu wskazuje również wskaźnik zagrożenia piorunowego, wyliczany na podstawie zasad opisanych w normach. Na wskaźnik ten wpływa m.in. lokalizacja budynku, jego wymiary, pokrycie dachowe oraz rodzaj konstrukcji.

Nie masz pewności, czy musisz montować instalację odgromową w swoim domu w Katowicach czy innym mieście na Śląsku? Skontaktuj się z nami – odpowiemy na Twoje pytania! 

603 919 738

Umów się na bezpłatną wycenę montażu instalacji odgromowej na Śląsku!