603 919 738 gros.prace@gmail.com

Mycie okien na wysokości na Śląsku

Szukasz firmy, specjalizującej się w pracach wysokościowych – w tym w myciu okien na wysokości? Poznaj naszą ofertę! Szybko i skutecznie wyczyścimy okna w każdym budynku – niezależnie od jego wysokości.
Dowiedz się więcej!

Umów się teraz!

Wysokościowe mycie szyb –
Katowice i cały Śląsk

Zajmujemy się kompleksowym myciem wszystkich powierzchni szklanych – oferujemy wysokościowe mycie okien, witryn sklepowych, elewacji szklanych i innego rodzaju przeszkleń. Czyścimy okna zarówno w biurowcach, obiektach usługowych i budynkach użyteczności publicznej, jak i w domach prywatnych.

Co wyróżnia naszą ofertę?

  • sprawdzone metody czyszczenia, gwarantujące czystość i blask szklanych powierzchni,
  • stosujemy specjalne środki, chroniące szyby przed szybkim, ponownym zabrudzeniem,
  • mamy odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w pracach wysokościowych – możemy wyczyścić szyby w dowolnym budynku,
  • czyścimy szyby, okna plastikowe, ramy okienne i wszelkie inne przeszklenia.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Chorzowie – jednak nasze usługi mycia okien wykonujemy również w Katowicach i na całym Śląsku. Skontaktuj się z nami i umów dogodny termin mycia szyb!

Nasza technika mycia okien na wysokości

W zależności od specyfiki zlecenia, stosujemy różne techniki mycia okien, gwarantujące jak najwyższą skuteczność i efektywność czyszczenia. Naszą specjalizacją jest mycie okien metodą alpinistyczną, która pozwala nam na dokładne mycie nawet najwyżej położonych powierzchni szklanych.

Co wyróżnia technikę alpinistyczną mycia okien na wysokości? Przede wszystkim, można zastosować ją na budynku o każdej wysokości. Szczególnie popularna jest w przypadku najwyższych budynków, w których okien nie sposób myć metodą teleskopową czy z podnośników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i umiejętnościom jesteśmy w stanie przy pomocy metody alpinistycznej wyczyścić każdą, szklaną powierzchnię. Stosujemy wiodące środki czyszczące i profesjonalny sprzęt – sposób czyszczenia i preparaty dobieramy zawsze indywidualnie, do stopnia zabrudzenia szyb i rodzaju okien.

Chcesz skorzystać z alpinistycznego mycia okien w Katowicach i okolicach? Zapraszamy do kontaktu!

Wysokościowe mycie szyb – pozostałe metody

Metoda alpinistyczna to nie jedyne rozwiązanie w kwestii mycia okien na wysokości. W zależności od wysokości budynku stosowane są również inne techniki, takie jak m.in.:

  • metoda teleskopowa – wykorzystuje się w niej kij teleskopowy o długim ramieniu, umożliwiający mycie okien i powierzchni szklanych do wysokości 17 m (ok. 5 pięter)
  • mycie z dźwigu lub podnośnika – wykorzystywane w przypadku budynków o wysokości nieprzekraczającej 40 metrów, często takich, których specyfika uniemożliwia mycie metodą alpinistyczną, przeważnie realizowane za pomocą myjki na teleskopie.

W obu przypadkach do mycia szyb wykorzystuje się przeważnie ciepłą wodę demineralizowaną, co pozwala uniknąć zacieków na szybach.

Nie wiesz, jaka metoda będzie optymalna w przypadku danego budynku? Skontaktuj się z nami – jesteśmy ekspertami w myciu okien na wysokości na Śląsku!

603 919 738

Umów się na bezpłatną wycenę mycia szyb na wysokości na całym Śląsku!