603 919 738 gros.prace@gmail.com

Sprzątanie przemysłowe - Śląsk

Sprzątanie i czyszczenie zakładów produkcyjnych, magazynów, hal i innych obiektów

Szukasz firmy, specjalizującej się w kompleksowym sprzątaniu zakładów produkcyjnych, magazynów i hal na Śląsku? Skorzystaj z naszej oferty! Działamy kompleksowo, biorąc pod uwagę specyfikę obiektu i rodzaj działalności. Gwarantujemy wysoką skuteczność i szybkie realizacje. Sprawdź szczegóły naszej oferty i zamów usługi mycia posadzek, odkurzania przemysłowego lub kompleksowego utrzymania czystości w Twojej firmie!

Umów się teraz!

Regularne sprzątanie magazynów – Katowice i cały Śląsk

Szukasz kompleksowych usług czyszczenia hal produkcyjnych, magazynów czy zakładów przemysłowych w Katowicach i na całym Śląsku? Poznaj naszą ofertę regularnego utrzymania czystości na terenie Twojej firmy! Dzięki specjalistycznym środkom czyszczącym i maszynom jesteśmy w stanie doczyścić wszelkie zabrudzenia, charakterystyczne dla obiektów przemysłowych. Dowiedz się więcej o naszej ofercie!

Czyszczenie posadzek

Zapewniamy kompleksowe mycie posadzek na Śląsku i w Katowicach. Starannie dobieramy środki czyszczące – tak, by doczyścić nawet największe zabrudzenia, a jednocześnie nie uszkodzić posadzki.

Czyszczenie hal produkcyjnych

Czyszczenie przemysłowe to nasza specjalność! Poza magazynami sprzątamy również hale produkcyjne – niezależnie od branży – a także obiekty handlowe, garaże naziemne i podziemne oraz zakłady przemysłowe.

Odkurzanie przemysłowe

Poza myciem i czyszczeniem posadzek na Śląsku oferujemy również usługi odkurzania przemysłowego obiektów o różnej powierzchni i zastosowaniach. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, gwarantującą wysoką dokładność sprzątania.

Jednorazowe sprzątanie zakładów przemysłowych – Katowice i Śląsk

Poza usługami regularnego sprzątania hal w Katowicach i na terenie całego Śląska oferujemy również usługi jednorazowe. Możesz zlecić nam kompleksowe wysprzątanie całej powierzchni magazynowej, jak i prace sezonowe, takie jak odśnieżanie czy coroczne czyszczenie rynien i ich uszczelnienie. Działamy szybko i skutecznie – tak, by nie powodować przestojów w Twojej działalności.

Dzięki doświadczeniu w sprzątaniu przemysłowym oraz szerokiej gamie specjalistycznych środków czyszczących i maszyn możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość usług. Skorzystaj z naszych usług jednorazowego sprzątania hal i magazynów i przekonaj się sam! Zadowolony z efektu? Zamów naszą usługę cyklicznego sprzątania i utrzymania czystości w zakładach przemysłowych!

Co obejmuje usługa sprzątania hal i magazynów?

Zapewniamy kompleksowe sprzątanie zakładów przemysłowych, produkcyjnych, hal i magazynów na terenie Katowic i całego Śląska. W ramach naszych usług skorzystasz m.in. z zamiatania i odkurzania przemysłowego, mycia posadzek – w tym betonowych – kompleksowego utrzymywania czystości na terenie zakładu, a także z szeregu usług dodatkowych. Dzięki doświadczeniu w pracach wysokościowych możemy zaoferować Ci również takie usługi jak mycie okien czy czyszczenie elewacji.

Sprawdź szczegóły!

Utrzymanie czystości

Zapewniamy kompleksowe utrzymanie czystości zakładów przemysłowych w ramach regularnego sprzątania hal na Śląsku.

Utrzymanie parkingów

Oferujemy również regularne czyszczenie, zamiatanie i utrzymanie parkingów i innych terenów znajdujących się wokół hal czy magazynów Katowicach i na całym Śląsku.

Odkurzanie obiektów

W przypadku szczególnie zabrudzonych powierzchni przemysłowych wykonujemy kompleksowe odkurzanie za pomocą odkurzaczy przemysłowych.

Mycie posadzek betonowych

Dzięki profesjonalnym środkom chemicznym i maszynom czyszczącym możemy zapewnić skuteczne i bezpieczne czyszczenie posadzek.

Odśnieżanie

Nasze usługi obejmują również odśnieżanie terenów wokół hal i magazynów. W ramach prac wysokościowych oferujemy też odśnieżanie dachów.

Czyszczenie elewacji

W zależności od stopnia zabrudzenia elewacje czyścimy wodą, myjką ciśnieniową bądź środkami chemicznymi dobranymi do rodzaju zabrudzeń.

Mycie okien

W ramach prac wysokościowych oferujemy również możliwość mycia okien – w tym w halach przemysłowych i magazynach.

Czyszczenie rynien

Oferujemy również możliwość czyszczenia rynien – metodą alpinistyczną lub ze zwyżki. Wykonujemy ponadto przeglądy i uszczelnienia rynien.

Czyszczenie fotowoltaiki

W ramach naszych usług wysokościowych wykonujemy również kompleksowe czyszczenie i odśnieżanie instalacji fotowoltaicznych na Śląsku.

603 919 738

Umów się na bezpłatną wycenę sprzątania przemysłowego na całym Śląsku!