603 919 738 gros.prace@gmail.com

Czyszczenie dachów i rynien

Chorzów, Ruda Śląska i cały Śląsk

Profesjonalne czyszczenie rynien na Śląsku to nasza specjalizacja od wielu lat. Wśród naszych usług oferujemy również sprzątanie dachów w Rudzie Śląskiej i innych miastach aglomeracji.

 

Umów się teraz!

Czyszczenie dachów każdego rodzaju

Bez względu na to, jakie pokrycie dachowe zostało wybrane przez właścicieli budynków – poradzimy sobie z tym. Nasza oferta odnosi się zarówno do dachówki betonowej, blachodachówki, jak i dachówki bitumicznej czy papy. Wystarczy skontaktować się z nami w celu ustalenia szczegółów. W przypadku każdego rodzaju pokrycia wykorzystujemy dedykowane do niego urządzenia oraz środki czyszczące, tak by efekt był zadowalający dla klienta. Przyjmujemy zlecenia zarówno na czyszczenie dachów w Rudzie Śląskiej oraz w pozostałych miastach w domach jednorodzinnych, jak i w budynkach biurowców, magazynów czy hal. Nie ma znaczenia czy chodzi o dach płaski, dwuspadowy czy wielospadowy.

Czyszczenie rynien Ruda Śląska i cały Śląsk

Regularna kontrola czystości i stanu rynien jest szczególnie ważna, jednak bardzo często bagatelizowana przez właścicieli budynków. Zwłaszcza rynny z PVC narażone są na uszkodzenia i rozszczelnienia. Czyszczenie rynien najlepiej wykonywać po zimie, kiedy to pod naporem śniegu i lodu dochodzi do wyginania haków i innych elementów instalacji.

Dodatkowo w okresie jesiennym w rynnach osadzają się opadające liście, piach oraz błoto. To one w większości wypadków odpowiadają za zatykanie się rynien. Bardzo często w razie uszkodzenia i nieszczelności poszczególnych elementów wystarczy użycie specjalistycznych uszczelniaczy. Jednak w niektórych wypadach niezbędne będzie sięgnięcie po złączki uszczelniające lub nawet całkowita wymiana rynny.

Czyszczenie rynien na Śląsku? Tylko Gros!

Wykorzystujemy innowacyjne metody, a do realizacji powierzonych zadań zatrudniamy samych doświadczonych fachowców. Oczywiście, podczas pracy zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa, do czego wykorzystujemy sprzęt najlepszej jakości.

Specjalistyczne czyszczenie dachów i rynien na Śląsku

Usługi czyszczenia dachów i rynien wykonywane są przez fachowców z odpowiednimi uprawnieniami. Wykorzystuje się w tym celu techniki alpinistyczne. Nie tylko wpływa to na bezpieczeństwo, ale i tempo pracy oraz jej dokładność. Nasza firma oferuje usługi na najwyższym poziomie, dzięki sprawdzonemu i zaufanemu zespołowi oraz specjalistycznemu sprzętowi, który posiada niezbędne certyfikaty.

Nasze pozostałe usługi

Potrzebujesz innych prac na wysokości, albo szukasz firmy, która zamontuje instalację odgromową na Twoim budynku, a może szukasz specjalistów, którzy zajmą się regularnym sprzątaniem przemysłowym magazynu, hali, garażu podziemnego czy też letnim utrzymaniem parkingu?
Zadzwoń do nas, a pomożemy!

603 919 738

Umów się na bezpłatną wycenę czyszczenia dachów i rynien całym Śląsku!